Category: Choroba

1.Wykonaj skanowanie i uruchom je. Muszę powiedzieć, że nie wiem co bym zrobił bez Przetwarzacz próbek z GX. Nakładam śluz na płykti i działa on przez noc i ma ogromna poprawa. Uruchomię również programy antybiotykowe i najlepszych 100 od John Whites.

2.Istnieje program nazywający antybiotyk, który ma wiele najlepszych częstotliwości dla patogenów ogólnych łącznie z wirusami. Mathew spróbuje uruchomić wirusa XMRV w trybie kontaktowym.

3.Wypróbuj komplety SV40 Virus, Adeno Virus lub Sinusitis. Powinieneś poczuć różnicę w ciągu 45 minut. Jeśli tak, uruchomij, aż zaczniesz czuć, że idziesz w dół, a następnie zmień program na inny. Oczywiście, jeśli nie czujesz niczego na pierwszym komplecie, zmień to. Stwierdzam, że muszę zmieniać programy czasami kilka razy dziennie.

4.Użyłem 4 generatorów XM z Remote do uruchomienia Presetów Biofilm w protokole Morgellons i Lyme, aby pozbyć się nawracającej infekcji dróg oddechowych. Zajęło to trochę czasu, aby uruchomić wszystkie w przewodniku, ale infekcja wychodziła i nie wróciła. Minęło około 2 lat, odkąd go uruchomiłem.