Category: Choroba

1. Spooky2 pomaga dobrze w zabijaniu patogenów i pomaga ciału w usuwaniu gruzu, aby organizm mógł leczyć narządy itp.

Istnieją programy „Balance” i „Normalize” dla wielu układów narządów w ciele. Działają one również, aby pomóc ciału przywrócić te narządy do prawidłowego funkcjonowania.

2. Częstotliwości porywania mogą być równie skuteczne, jeśli nie bardziej. Rozważ przeszukanie bazy danych pod kątem „normal”, „normalise” i „normalize” ... zobaczysz, gdy przeszukasz te słowo.

3. Mój problem jest wrodzony i używam GX do równoważenia energii, detoksykacji itp. Używam również Skalar przez noc i ogromnie pomaga. Możesz nakładać wszelkiego rodzaju nalewki na skalar, takie jak jod, magnez lub liście herbaty touch-me-not. Pewna pani z jednej z moich grup z Indii odwróciła wola rodzica z herbatą i okładem. Przeszła operację tarczycy, co spowodowało, że jej objawy były nieszczęśliwe, więc starała się powstrzymać rodzica przed operacją i zadziałało.

Możesz uruchomić skanowanie BFB, aby uzyskać najlepszy pomysł na rozwiązanie problemu. Także zestawy równoważące hormony. Możesz robić częstotliwości dla określonych minerałów. Czuję się tak, jakby Scalar w nocy naprawdę poprawił mi równowagę i zmniejszył stan zapalny. Mogę odzyskać w porównaniu z samym GX.

Jeśli wyślą ci próbkę paznokcia ... wtedy nosisz rękawiczki i golisz ją, aby założyć płytkę digitizera GX, a następnie możesz uruchomić na nich bio-sprzeżenie. Potrzebowałbyś kolejnej próbki paznokcia, aby zdalnie sterować częstotliwościami.