Category: Choroba

1. Użytkownik decyduje, z czym może sobie poradzić i co jest za dużo. Jest coś dobrego do rozważenia. IE: Ile zdetoksowała w przeszłości? Jeśli jest to jej pierwszy detoks od dłuższego czasu, to po prostu przetwarzanie detox może być wszystko, co może obsłużyć. Ale jeśli ona nie czuje żadnego złego efektu z detoksyku to może być w stanie obsłużyć Plazma w połączeniu. Porada Spooky2 polega na przeprowadzeniu co najmniej jednego (niektóre osoby potrzebują więcej niż jednego) detoksyku Terrain, tak aby ścieżki detoksykacji były otwarte. Niektóre osoby są w stanie poradzić sobie z większą ilością. Niektóre osoby nie mogą. To bardzo ważne, aby osoba ta była dokładnie monitorowana bez względu na to, jakie programy są uruchomione.

Niektórzy ludzie prowadzą programy typu "uzdrowienie" podczas fazy Terrain i może to pomóc w absorpcji. Ale nawet programy lecznicze mogą spowodować, że niektórzy z nich umrą.

Nie mogę powiedzieć wam w ten czy inny sposób, ale daję wam coś do przemyślenia.

2. Jeśli prowadzisz Terrain na mamie i masz wolną wydajność, to może można uruchomić presetów Plazmy obok i CancerTool może być coś do rozważenia, gdzie będzie można użyć pełnego skanowania, Cancer Skan i docelowe ustawienia ukierunkowane na tarczycy, ale również biorąc pod uwagę cały system endokrynologiczny w kolejnych docelowych presetach można dokonać, aby uruchomić swoje presety dla Plazmy / Skalar / Remote / Kontakt / Cewki / Laser. To staje się bardzo proste jeśli masz Central, ponieważ wszystkie twoje przystawki są częścią Central i mogą być używane w połączeniu z Plazmą.

3. Częstotliwości 660 i 050 zmniejszają rozmiar guza. Zabijają grypy powodujące raka, jak również wirus BX i By.