Muszę być szczery tutaj, mój przyjacielu, i powiem ci, że wierzę, używanie jednego generatora w trybie zdalnym dla Boreliozy może trwać wiele lat, a nie ma harmonogramu w Przewodniku protokołu. Kiedy zabijasz patogeny, ich ciała rozkładają się w tobie i wytwarzają toksyny, które mogą uszkodzić lub nawet przytłoczyć wątrobę i nerki. Ten materiał musi usunąć tak szybko, jak to możliwe przez uruchamiając program detoksykacji.

Oznacza to, że musisz nieustannie przełączać programy i presety w Spooky2 - co oznacza, że nie jesteś tak wolny, aby iść gdziekolwiek chcesz. Można jednak alternatywnie utworzyć Łańcuchowy Preset(ang. Chained Preset), który przełączałby listę presetów w łańcuchu, a następnie ładował i uruchamiał każdy z nich w sekwencji.

Ale czy byłoby to skuteczne? Naprawdę w to wątpię., ponieważ jest po prostu zbyt wiele oddzielnych problemów związanych z Borelioza, które muszą wszystkie zostać rozwiązane, i bardzo trudno jest to zrobić za pomocą jednej maszyny. Rzeczy poprawią, jeśli zastąpisz tryb kontaktu trybem zdalnym. Ale ponieważ będziesz podłączony do maszyny w trybie kontakcie, twoja wolność zniknie.

Minimalny zestaw zalecany do radzenia sobie z chorobą Borelioza, rakiem i Morgellonami to dwóch generatorów Zestaw Zasadniczy Spooky2. Polecam więc, abyś otrzymał inny generator, Boost 3.0, jeden Remote i elektrody dowolnego typu, które preferujesz w trybie kontaktu.