Category: Choroba

1.GX i Spooky2 Central z phanotronem. Mam cały sprzęt Spooky2 i rozwiązałem wiele problemów. Jeśli masz kasy na Skalar jako dodatek, możesz spać w polu skalarnym w nocy. Istnieje wiele innych korzyści z tego sprzętu.

2. Będziesz potrzebował Spooky2 Central z plazmą/phanotronem i używać Scalar jako dodatek do swojego leczenia i uzyskać bardzo potrzebny odpoczynek.

Fale skalarne leczą się i siedząc w „polu” otrzymujesz korzyść. Dodanie GeneratoraX do miksu oznacza, że wysyłasz częstotliwości Rife przez Skalar, gdy jesteś w polu.

Musisz siedzieć / spać w polu skalarnym, aby uzyskać maksymalne korzyści lecznicze. Możesz „proxy(prokurent)” swoje DNA, umieszczając go na środku pola lub cewki.

Skalar ma opcję dwuprzewodowej długości, i ciekawe jest, im dalszy jest odbiornik i nadajnik, tym większe jest pole typu Zeppelin. Musisz tylko być na polu, aby otrzymać uzdrowienie. Dodanie Scalar Digitizer i Generatora X oznacza, że możesz wykonywać bio-sprzeżenie gdy leżąc na polu i jest to bardzo szybki bio-sprzeżenie, co jest wspaniałe.