Category: Choroba

1. Jeśli Twoja choroba trwała bardzo długo i czujesz, że możesz być obarczony wieloma patogenami, to plazma Spooky2 Central lub Spooky2 Plazma jest doskonałym dodatkiem. Nie tylko uzyskasz głębszą penetrację częstotliwości, ale także, jeśli podczas zabiegu będziesz przebywał w odległości 6 cali od Tuba, otrzymasz wspaniałą, leczniczą energię skalarną, która wprowadza leczniczą energię do Twojego ciała.

2. Zestaw Zasadniczy GeneratorX .Następnie, jeśli gotówka pozwoli na to po pewnym czasie, dodaj kilka zestawów XM Remote, jeśli uważasz, że Plazma jest odpowiednie i kontemplujesz z czasem. Nie ma pośpiechu. Jeden krok na raz.

3. Zestaw Zasadniczy GeneratorX jest świetny. Czy wykonałeś lub wykonałeś jakąś pracę dentystyczną zanim pojawiły się objawy? Jeśli tak, to polecam stosowanie częstotliwości, które są ukierunkowane na infekcje jamy ustnej i może pójdę do dentysty biologicznego. Upewnij się, że zrobią zdjęcie rentgenowskie 3D. Ponadto na Netflix jest świetny film dokumentalny o nazwie przyczyna źródłowa(ang. Root Cause). Właśnie tam znajduję wiele problemów.