Category: Disease

1. Odkryłem, że bieganie częstotliwości drożdży poprzez kontakt zaatakowało drożdże w płucach i drogach oddechowych. Podobnie z pleśnią oraz zestawami pleśni i grzybów. Szczere zestawy Albicansów zaatakowały blokady w przewodzie pokarmowym. Zestawy antybiotyków pomogły również usunąć śluz zakaźny z przewodu pokarmowego. Kontakt i plazma to dobra droga. Spójrz również na skalar, aby dodać uzdrowienie do własnych komórek ciała. jeśli chcesz pójść tanio, 2 zestaw zasadniczy XM jest dobrym startowym.

2. Przeszukałem bazę danych w poszukiwaniu Candida i zwróciło 256 częstotliwości, a to nie obejmuje częstotliwości MW (masy cząsteczkowej).Zrobiłbyś kilka rzeczy, aby pracować z Candida (lub cokolwiek innego, co znajdziesz w swoim biofeedbacku). Zaczynasz od 11-dniowego protokołu Terrain, a następnie przechodzisz do Biofeedbacku, który prowadzisz, aby pozbyć się wszystkich patogenów i pasożytów, nie tylko Candida.Możesz także ocenić skan na Candida, aby znaleźć częstotliwości, które będą działać z twoim ciałem.

3. Kup zestaw XM 2 generatory dla Borelioza i Morgellons - biofeedback jest naprawdę korzystny. Zacznij tam i rozwiń później. https://www.spooky2.pl/product/spooky2-essential-kit-for-cancer-lyme-and-morgellons/

4. Korzystam z obsługi Candida LoPower, Candida HiPower i Candida Organ support i zauważam różnicę w mojej skórze. Mój trądzik różowaty jest lepszy i mój wyprysk zniknął! Pieczenie i ból w przełyku są również lepsze.

5. Aby każde leczenie Candida było skuteczne, musisz wyciąć cukier i ziarna, ponieważ się z nich odżywia. Musisz również dostarczyć jelitowi pożytecznych bakterii z jogurtu i kiszonej kapusty.

6. Traktuję mnie i członków mojej rodziny za przeżębienie, wirusa żołądka, problemy ze snem, paciorkowce, stres, opryszczkę itp. Świetnie działa!

Przestaliśmy kupować melatoninę dla mojego syna, przestaliśmy kupować witaminę C i wszelkiego rodzaju leki lub suplementy.Moja rodzina też była sceptyczna, teraz proszą Spooky2 o pomoc we wszystkim.