Category: Choroba

1. Jeśli masz trudności z detoksykacją, tym bardziej ważne jest, abyś to zrobił. Być może trzeba będzie zatrzymać się i rozpocząć detoksykację, aby przez nią przejść, a następnie powtórzyć ją, aby uzyskać wystarczająco dużo śmieci, aby móc tolerować życie.

Kamienie żółciowy i nerkowe to odpady, które muszą być przeniesione. Kamienie tworzą się, gdy odpady są tak skoncentrowane, że łączą się ze sobą, więc picie bardziej czystej wody jest bardzo ważne. Pomoże to również w detoksykacji bez stosowania Herksu, więc zacznij pić więcej wody - powinna ona wynosić do 1 uncji na funt masy ciała dziennie.

2. Uruchomiłem programy detoksykacyjne Chemtrail - jako kolejną opcję dla większej ilości detoksykacji. I specjalne programy detoksykacyjne dla nerek, itp. Nutramedix Chanca piedra jest przeznaczony do rozpuszczania kamieni. Można również używać częstotliwości spoiw, co może zmniejszyć obciążenie podczas wyrzucania toksyn. Zostały mi przepisane suplementy do obsługi ścieżek detoksykacyjnych, i jeszcze nie spróbowałem preset korekcję MTHFR - możesz zobaczyć, co to robi dla Ciebie.

3. Istnieje wspaniałe preset "liver flush" i "stone breaker". Jest on tak potężny, niesamowity. Myślę, że trzeba uruchomić program "autointoxication" lub znaleźć inny sposób na szybkie wypróżnienie jelita.