Category: Częstotliwość

1. Przez 2 tygodnie prowadziłam kombinację wszystkich różnych programów, a następnie kolejny zestaw przez kolejne 2 tygodnie, w połączeniu z czarnym olejem z nasion i wysokiej jakości miodem manuka udało mi się oczyścić pylori mojego syna.

2. Uruchomiłem tylko ton HC dla niego przez 3 minuty jako 20% duty cycle, aby go wyeliminować. Raz.

3. Chociaż Spooky2 ma preset dla h-pylori, który działa, problem polega na tym, że wszystkie wody gruntowe zawierają h-pylori. Więc następnym razem, gdy napijesz się wody, zostaniesz ponownie zarażony i nic nie wydaje się działać, ponieważ nieświadomie zarażasz się ponownie każdego dnia. Chlorowanie nie zabija h-pylori, więc woda miejska również zawiera h-pylori i tańsze marki odtworzonych soków owocowych i wody butelkowanej. Jedynym rozwiązaniem jest zagotowanie wody. Nie potrzeba dużo ciepła, aby zabić h-pylori, więc wystarczy zagotować ją tylko przez krótki okres czasu. Lekarze nie powiedzą ci, że ponownie zarażasz się wodą pitną, ponieważ czerpią zyski ze sprzedaży leków. Większość ludzi nie zaraża się h-pylori, tylko niewielki procent ludzi to robi. Jeśli jednak w wodzie znajduje się ogromna ilość h-pylori, osoby, które normalnie nie są zarażone h-pylori, mogą dostać tymczasową infekcję.

4. Mój wybór padłby na Manuel Mallo preset na helicobacter pylori. Jeśli to możliwe, należy pić tylko wodę destylowaną, aby uniknąć ponownego zakażenia tego i innych patogenów. (Mamy własną gorzelnię.) Wytrwajcie przy zamiataniu, a otrzymacie, miejmy nadzieję, rezultaty.

Presets > Frequency Sweeps > Remote > Helicobactor Pylori Stepped Sweep (R) – MM.

5.W sweep znajduje się preset, ale jeśli chcesz je dostosować, po prostu wpisz pylori. To też działa! Moja żona miała to źle, ale po 6 tygodniach już go nie ma. Użyłem naszego NLS, żeby ją zeskanować i nie pojawiła się.