Category: Choroba

1. Zależy od tego, czy problem jest patogeniczny, czy też wymaga uzdrowienia. Czy jego tkanka się goi. Kontakt lub skalar. Uzdrawiające się skorupki. Jeśli jego patogen zabija, kontakt lub osocze, zabijając skorupki na kontakt i po prostu blitz go z osoczem.

2. Użyłabym Spooky Central z kontaktem. Kontakt połączony z central będzie działał na stałe z częstotliwością 100 Hz, która jest w zasięgu leczenia. Ma to sprzyjać elektroporacji - przepływowi częstotliwości do obszaru kontaktu. I aby otworzyć komórki, by jak najlepiej odbierać częstotliwość. To działa najlepiej w przypadku raka lub boreliozy, które wymagają zabijania.

Po plazmie, jeśli masz czas, uruchomij kontakt. I oczywiście użyj remote.
Jednym z dobrych programów jest Healing and Regeneration.

3. Uważam, że tryb kontaktowy jest najbardziej efektywny. Nie wyjmuj klejących się Plastry TENs na kościach/kolanach, ponieważ nie jest on tak efektywny. Umieść je po obu stronach kolana. W przypadku bólu, ostry ból jest dobry do biegania i powinien spaść o około 50%, jeśli biegasz w trybie kontaktowym przez 3 godziny. Wykonaj również kąpiel stóp, ponieważ pomaga ona zmniejszyć ilość kwasu moczowego, który może również powodować ból i sztywność stawów. Przyjrzyj się sztywnym kolanom, ponieważ może to być przyczyną. Ponadto należy zająć się stanem zapalnym, ponieważ powoduje on brak przepływu krwi, co zwiększa ilość czasu potrzebnego na leczenie się. Następnie google łzy, mięśni, itp. w zakładce wyszukiwania i uruchomić częstotliwości leczenia z wyszukiwania.