Category: Choroba

1. Nie ma specjalnego programu, ten nerw powinien być stymulowany elektrycznie bezpośrednio (elektrody wewnątrz ciała) w celu regeneracji (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=vagus%20nerve%20stimulation ) Tylko jeden program ma w programie vagus, ale powinieneś używać tego i wszystkich programów Nerve. Powinieneś wziąć wszystkie programy jelita, nerwowe i gastroparezę.

2. Jeśli nie mogę znaleźć określonego terminu, zwykle wyszukuję w Internecie ogólne terminy, aby sprawdzić, czy są inne terminy wyszukiwania, których mógłbym użyć w oprogramowaniu, aby znaleźć odpowiednie częstotliwości. Na przykład w przypadku nerwu błędnego:

„Nerw błędny, historycznie określany jako nerw pneumogastryczny, jest dziesiątym nerwem czaszkowym lub CN X i łączy się z przywspółczulną kontrolą serca, płuc i przewodu pokarmowego. Nerw błędny zwykle określa się w liczbie pojedynczej. najdłuższy nerw autonomicznego układu nerwowego w ludzkim ciele. Końcowa część nerwu błędnego nazywana jest rdzeniowym dodatkowym jądrem ”.

3. Mogłem niepoprawnie zapamiętywać, ale wydawało mi się, że widziałem program nerwu błędnego w zestawie DH.

4. W eksperymentalnym DH. 0120 po 001 duchowym dobrobycie i 002 łączy 7 czakr.