Category: Inni

1. Nie ma porównania między tymi dwoma urządzeniami. Spooky2 jest znacznie lepszy, osiąga wyższe częstotliwości, ma darmowe pliki do pobrania i aktualizacje, robi więcej i jest bardziej ekonomiczny. Spooky2 ma więcej urządzeń, które współpracują z jego generatorami. Generatory robią Biofeedback i skanują szybciej. GenX może zarówno uruchomić technologię skalarną jak i zrobić cyfrowy biofeedback.

2. Jeśli True Rife mówi, że są "jedynymi", którzy mogą wysyłać częstotliwości "głęboko do narządów", byłbym zaniepokojony poziomem uczciwości.
Uzdrawianie jest procesem wielopłaszczyznowym. To nie jest tylko sprzęt, który cię tam doprowadzi. Posiadanie najlepszego sprzętu, na jaki cię stać, jest dobrym wyborem. Posiadanie odpowiedniego typu sprzętu dla twojej sytuacji jest dobrym wyborem. (Niektóre warunki dobrze radzą sobie ze zdalną transmisją częstotliwości, inne z kontaktem, a jeszcze inne z transmisją plazmową). Posiadanie sprzętu, którego będziesz UŻYWAŁ jest ważne.
Poświęć trochę czasu, aby zorientować się, jak działa sprzęt (porównaj opcje transmisji Spooky z innymi urządzeniami).
Weź pod uwagę dwie inne rzeczy (o których przekonałem się z czasem, że mogą być cennymi czynnikami):
Wsparcie (zarówno dla sprzętu, jak i Twojej podróży). Spooky2 ma doskonały personel obsługi klienta i dużą społeczność użytkowników.
Wartość odsprzedaży. Ludzie zawsze kupują i sprzedają sprzęt Spooky.
Spooky2 ma krzywą uczenia się ze względu na rozbudowaną funkcjonalność oprogramowania (które jest stale aktualizowane i ulepszane w oparciu o aktualną naukę i opinie użytkowników) ORAZ liczne akcesoria, które będzie obsługiwać.