Category: Inni

1. Uruchomić pluskwy na spectrum sweep. To trwa 1-3 tygodnie. Zabija tylko pluskwy z tego samego DNA, więc po 5-7 dniach dostaniesz kolejną próbkę do dodania do Remote'a.

Żywieniowa Ziemia Diatomaceous(ang. Diatomaceous Earth) to całkowicie naturalny proszek do suszenia. Wysusza pluskwy. Przeszukaj ją w Internecie.

2. Bardzo szybko pozbyliśmy się pluskiewek po tym, jak, niestety, niektóre z nich wychowaliśmy po pobycie w pokoju rodziców, kiedy nasze dziecko było na NICU. Używaliśmy tylko naturalnych produktów i to było naprawdę łatwe! Można dostać materac i poszewki na poduszki na pluskwy - a następnie małe uchwyty do wkładania ziemi diabetycznej, która zabija je do łóżek zespołowych. W przypadku łóżek z ramami, umieściliśmy sznurek klejący w niewłaściwy sposób wokół wszystkich nóg, a następnie proszek DE wokół wszystkich materacy, na których siedział na ramie. Zajęło to tylko tydzień lub mniej i nie poczuliśmy ich ani nie zobaczyliśmy ich ponownie!

3. Cimexa jest najlepszy. To w 100 procentach krzemionka. Bądź z nią bardzo ostrożny i nie kładź jej na kanapie, tylko na obwodzie pokoju, wokół nóg kanapy, spryskaj ją bardzo ostrożnie środkiem do odkurzania żarówek. Nie wpuszczaj jej tam przez kilka godzin, żeby się uspokoiła. To działa lepiej niż cokolwiek innego. Próbowałem tego wszystkiego. DE był do bani, a ty potrzebujesz tego dużo. Cimexa tylko troszeczkę, jeśli przejdą przez nią po śmierci w mniej niż 3 dni. Robiłem z nimi eksperymenty i badałem to. Rozpyliłem też truciznę. Ale jeśli nie chcesz trucizny, cimexa jest najlepszą opcją.