Category: Biofeedback Scan

1. Ponieważ podczas skanowania jesteś leczony. Zmienia się za każdym razem, gdy go uruchamiasz. Plus, jak zawsze, wyniki nie są diagnozą. Wiele chorób ma te same częstotliwości, więc najlepiej ignorować wyniki.

2. Jak mówi JW, twój organizm składa się w ponad 50% z bakterii i wirusów - z jeszcze mniejszymi ziarnistymi wirusami wewnątrz bakterii, nie zapominając o pasożytach, organizmach, krytkach itp. Nawet bez leczenia ten ekosystem stale się zmienia, ewoluje, rozmnaża i umiera. Nawet bez leczenia ten ekosystem ciągle się zmienia, ewoluje, rozmnaża i umiera. Ponadto, twoje ciała są homeostatyczne i płyną z minuty na minutę. To nigdy nie jest statyczne. To prawie niemożliwe, aby zobaczyć spójność wyników częstotliwości, nawet po zabiciu głównych patogenicznych graczy.

Ale powiedzmy, że tak, i był taki moment, kiedy wszystkie tryliony robaków stały w miejscu wystarczająco długo, aby zwrócić spójny wynik, jak mówi Kirstin, przeskok częstotliwości skanowania biofeedback zabiłby wystarczająco dużo patogenów i zmieniłby ekosystem częstotliwości ciała, aby i tak zmienić wynik.