A: Kiedy używasz dowolnej próbki DNA z twojego ciała, nawet wycinków paznokci, i leczysz DNA za pomocą Spooky2 Remote, leczysz każdą komórkę w twoim ciele, zawiera komórki w wątrobie.

W twoim ciele są pewne toksyny, a detoksykacja organizmu jest leczenie wątroby. Zabijanie patogenów w twoim ciele sprawi, że układ odpornościowy będzie działał lepiej, aby zmniejszyć obciążenie wątroby. Detoksykacja innych obszarów i zastosowanie pomocnych częstotliwości, takich jak częstotliwości czakr(ang. Chakra frequencies), może podnieść twój osobisty system energetyczny, co może pozytywnie wspomóc twoje ciało w tajemniczy sposób. Picie wody destylowanej, a nie wody z kranu lub wody butelkowanej wypełnionej plastikiem może być sposobem leczenia wątroby. Zwiększenie zdrowia krwi, która zostaje przefiltrowana przez wątrobę, może być innym sposobem.

Jeśli chodzi o Skalar Spooky2, wydaje się proste, jeśli jest to modalność eksperymentów, którą próbujesz wykonać, ponieważ rozumiem, że Skalar zwiększa twoje pole energii skalarnej, więc pola skalarne ciała zostaną odmłodzone, ale to wszystko spekulacje, ponieważ nikt tak naprawdę nie wie, jak to działa lub jaka jest jego rzeczywista funkcja, ale użytkownicy stwierdzają wzrost postrzeganego poziomu energii. więc mogę powiedzieć, że skalar wydaje się łatwy w użyciu, ale musisz zapytać i zrozumieć, co próbujesz z niego osiągnąć.