Category: Choroba

Spooky2 zadziałał od razu po włączeniu zasilania. W tej chwili czuję się o 100% lepiej mając Borelioza poza moim systemem. Spooky2 zadziałał, gdy go włączyłem, i potrzebowałem około 6 miesięcy, żeby poczuć się, jakbym byłem poza lasemi i do czystego. Ataki nudności - Herx przestała się tak często zdarzać.

Moje Spooky2 Puls, Wsteczne Wyszukiwania, były na niej dużo nazw boreliozy. Teraz, kiedy robię Spooky2 sesję pulsu, nie ma jednej ani dwóch nazwy z Borelioza. Nie jestem zaskoczony, ponieważ mieszkam w kraju Borelioza, tutaj w Północnej Kalifornii. Jeśli ktoś całuje mnie, który ma boreliozę. Inny sposób, żeby to uzyskać, pies z Borelioza ślini się na mnie, w ten sposób, w kółko, dlaczego Borelioza jest taką epidemią.

Wiedząc, że mam coś, co może rozbroić Borelioza z mózgu i ciała, daje mi tyle spokoju umysłu. Mogę teraz wędrować po lesie i nie bać się kleszczy z Borelioza lub komarów przenoszących boreliozę itp. ... Przeprowadzam częstości boreliozy w celu utrzymania się kilka razy co miesiąc, upewnij się, że Borelioza nie aktywuje w moim ciele.

Kiedyś byłem w łóżku z bólem, chodziłem do izby przyjęć na problemy z niewydolnością narządów co miesiąc, kompletny koszmar. Spooky2 zatrzymał termity z Borelioza żujące się w moim sercu, mózgu, układzie kręgowym, zębowym, uszach oczu, bardzo wdzięczny. Nie byłem w izbie przyjęć z powodu niewydolności narządów, gdy miałem Spooky2, więc to dobry znak. Miałem badanie krwi kilka miesięcy temu, mój lekarz spojrzał na mnie przerażony i powiedział, że czyta 100% dobra, nie ma żadnych problemów. Przez pięć minut zaniemówił, nie wiedząc, dlaczego w raporcie nie ma żadnych czerwonych flag ani problemów.

Modlitwy za miliony cierpiących na tę chorobę, mam nadzieję, że ludzie, którzy mają Boreliozę mogą być ponownie wolne.