Category: Choroba

1. Powiedziałbym, że tak. Ale to zależy po co. To narzędzie z własnymi możliwościami. Wiele osób może zrobić to, czego potrzebuje, tylko poprzez kontakt, ale plazma i central jest potężniejsze i wyrządza więcej szkód większej ilości patogenów, w tym w trudno dostępnych miejscach, do których prąd elektryczny nie może dotrzeć.

2. W zależności od tego, jaki jest Twój problem z płucami lub jak nazywa to BFB.

3. Spooky2 ma kilka programów, które uruchamiam na remote, a czasami na plazmie, ale to trochę trwa, ale czuję się jakbym oczyszczał

4. Dostałem maszynę Plazma, bo chciałem, żeby to było proste. Jest zbudowana jak zbiornik i działa całkiem spokojnie. Tylko delikatny wiatr od wentylatora. Dostałem Phanotron z bawełnianą osłoną. Są tam fabryczne presets dla najczęstszych problemów. Mam też skalar. Prowadzę go i plazmę razem.

5.Ludzie używają swoich urządzeń Spooky2 w złym stanie IMO. To znaczy, że mają leczyć dolegliwości, które powinny być najpierw wyleczone poprzez zmianę stylu życia. Jeśli go wyłączysz i wróci, nie zostaniesz wyleczony. Z tym powiedziane, nie chcę umniejszać twojego cierpienia nawet trochę. Ale chcę, żebyś był w pełni odpowiedzialny. Z moich badań wynika, że GERD i kwaśny refluks są powodowane przez infekcję grzybiczą; od Candida Albicans. Patrz na pracę Douga Kaufmana. Nie wkładaj do ust rzeczy, które karmią Candida; wysoce kwaśne i toksyczne jedzenie (jak fast food i soda), śmieciowe jedzenie, słodzone jedzenie i desery, [wysoka fruktoza] syrop kukurydziany, rafinowane jedzenie, złe węglowodany (chleb, krakersy, pączki, babeczki, ciasto ...), alkohol, kukurydza, białe jedzenie, ziarna GMO, nowoczesna pszenica. Jeśli potrzeba więcej niż 8-stopniowej edukacji, aby zrozumieć listę składników, nie kupuj jej i nie jedz jej. To są również rzeczy, które pasożyty też kochają. Aby potraktować ją bez Spooky2, zmieszaj łyżeczkę surowego octu jabłkowego z matką do wysokiej szklanki wody destylowanej i napoju. Jeśli będziecie tego przestrzegać, wasze ciało samo się wyleczy. Wtedy możesz przejść do używania swojego generatora do innych rzeczy. Mówię wam to wszystko, nie żebyście byli niegrzeczni czy nieczuli, ale dlatego, że chcę was wszystkich w doskonałym, wyjątkowym, zdrowym stanie.

6. Ja widzę skalar jako uzdrowiciela, a plazmę jako zabójcę.

7. Mam Plazma, Kontakt i Remote... Nie miałem ubezpieczenia medycznego przez ostatnie pięć lat, ale dzięki Spooky2, nie potrzebuję go. Dziękuję zespołowi Spooky2. Niech cię Bóg błogosławi.

8. Mam plazmę z prostą tubą i Phantron, dwa GX, 3 Xm i skalar. Myślę, że wszystkie służą swojemu celowi. Prawdopodobnie najbardziej używam Skalar i Gen X (i remote na XM) ze względu na wygodę używania go podczas snu. Wyciągnąłem plazmę tylko kilka razy, ale jest ona skuteczna, gdy to robię. Jedynym powodem, dla którego nie robię tego więcej niż to, jest czas ustawienia i znalezienia czasu w ciągu dnia, aby to zrobić. Ale ja kocham je wszystkie! Nie przestawaj robić BFB. Nie będziesz w stanie jej pomóc, jeśli nie trafisz na odpowiednią częstotliwość.

9.Mam Spooky2 Plasma Phanotron Tube & Plasma tube. Używam jej cały czas do konkretnych spraw. Używam GX i generatora XM do detoksykacji i uruchamiania innych pobranych na nie programów! Jestem bardzo zadowolony z mojej konfiguracji. Wiele głównych problemów zostało w pełni wyjaśnionych. Nawet wrzód mojego psa, który uformował się w jej brzuchu po wypryskaniu, w pełni się zagoił! Nie mam Scalara, ale to też jest cel, żeby go zdobyć!