Category: Choroba

1. Mój były mąż miał pewne problemy. To była poprzednia diagnoza. Sprawdziłem kilka rzeczy nieświadomie. Uruchomiłam program OCD (w systemie nie jest on nazywany OCD) i kilka częstotliwości wyciszania/drażliwości. To pomogło. Nie wiem, na dłuższą metę z powodu separacji.

2. Toksyny środowiskowe, tj. toksyny w żywności, wodzie, powietrzu, które dostają się do organizmu, mogą powodować zaburzenia psychiczne u dzieci. Uruchomcie program Terrain na Spooky2, żeby wydalić te toksyny.

3. Wiele problemów ze zdrowiem psychicznym, które mogą powodować PANS i PANDAS pochodzi z infekcji. Tak więc, na pewno upiorny może pomóc, jeśli źródłem ich problemów jest infekcja.

4. Powszechnie wiadomo, że problemy ze zdrowiem psychicznym mogą być powodowane przez boreliozę i współzakażenia, więc nie ma powodu, dla którego nie powinny być one leczone przez Spooky2.

5. Zgodnie z TCM emocje są częścią zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli nasze narządy są niezrównoważone, emocje związane z tymi układami narządowymi również mogą być niezrównoważone. Tak więc, w miarę jak ciało wraca do równowagi, nasze emocje będą się poprawiać.

6.Zgadzam się z innymi plakatami: Zacznijmy od detoksykacji Terrainu - tak wiele problemów ze zdrowiem psychicznym jest powodowanych przez toksyny z naszego środowiska, jedzenie, szczepionki, styl życia.