Category: Inni

1. Nie. Ale zastanawiam się, czy jesteś odwodniony. Upewnij się, że pijesz dużo i dużo wody. Odwodnienie wpłynie na skórę i sprawi, że będziesz wyglądał na starszego.

2. Doświadczyłem dokładnie odwrotnie. Może być tak, że detoksykacja, Herxing itp. powodują, że wyglądasz na zmęczoną i zmęczoną, ale to mija.

Nigdy nie dowiesz się, czemu zapobiegasz.

3. Brzmi to tak, jakbyś przechodził ciężką detoksykację, która może pokazać się w skórze, ale gdy już to zrobisz, skóra powinna się znowu poprawić.
Zgodnie z sugestią, należy pić jak najwięcej wody, aby pomóc w spłukaniu toksyn.

4. Odpowiedzią nie zawsze jest picie większej ilości wody. Prawdziwą odpowiedzią jest to, w jaki sposób komórki zatrzymują wodę, która jest spożywana. Ile dobrej jakości organicznych minerałów/elektrolitów bierzesz w ciągu dnia. Bo jeśli potas (ang. Potassium) jest niski, nie będziesz miał wystarczająco dużo wody wewnątrz komórki. Sód i potas są w ciągłej walce o to, dokąd płynie woda.

5. Nie wiem na pewno, ale może prowadzenie "detoksykacji" mogłoby zmobilizować toksyny, których jest za dużo dla twojego organizmu. Może połączenie z segregatorami, sauna na podczerwień i kąpiele stóp na przykład, i podtrzymywanie limfy.

6. Kiedy jestem w ciężkim detoksykacji lub uzdrowieniu, moja twarz nie będzie wyglądać tak zdrowo lub tak nawodniona jak normalnie. Może to dlatego, że moje ciało kieruje krew z dala od głowy, aby nie zatruć mózgu.