Category: Częstotliwość

Baza danych DNA jest jak baza danych BP na sterydach. Wydałem dokument wyjaśniający, jak są one obliczane, aby zapobiec opatentowaniu tej metody przez kogokolwiek. Twoje komentarze są podobne do wielu, które otrzymuję. Ludzie patrzą na liczbę programów nowych baz danych DNA i myślą, że się skurczyły. Nic nie może być dalej od prawdy. W rzeczywistości jest dużo więcej prawdziwych wpisów, ale powtórzenia zostały usunięte, a metoda łączenia ich w programy została znacznie ulepszona.

W jednym czasie Spooky miał w sumie 55.000 programów. Gdybym użył tego samego algorytmu do łączenia programów DNA, byłoby ich znacznie więcej niż 60.000. Ale my skupiamy się na programach, które rzeczywiście coś robią, zamiast po prostu pompować te liczby. Częściowo sekwencjonowane genomy, miRNA, mRNA, piRNA, niekodujące, niefunkcjonalne, contigs, allele itp. zostały usunięte. Została tylko dobroć. Dzięki temu baza danych jest bardziej precyzyjna i dokładna.

Być może zauważyłeś, że współczynnik tkankowy jest wyłączony w najnowszych wersjach ustawień DNA i MW. Zmiana paradygmatu ma miejsce między chwilą obecną a kolejnym oficjalnym wydaniem, kiedy zajmujemy się tym, w jaki sposób powinien być stosowany jakikolwiek czynnik korygujący. Teraz wiemy, jak najlepiej stosować częstotliwości i wkrótce będziemy zmieniać ustawienia, aby dopasować je do potrzeb. Obecnie piszę to z pięknej chińskiej wioski, która ma niewiele wspólnego z technologią. Kiedy wrócimy do naszego zwykłego tupetu, włożę wszystko, czego się nauczyliśmy, do nowego zestawu presetów.

Zobaczysz, jak bardzo są one bardziej efektywne. I masz rację. Czynnik Tkankowy jest nieprawidłowo stosowany. Rzeczy się zmieniają, ale wszystko spakuję na początku przyszłego tygodnia.

Również w przyszłym tygodniu skompletuję zupełnie nową bazę danych DNA z pasożytami, takimi jak robaki. Przetwarzanie ogromnej ilości informacji wymaga czasu, więc proszę o cierpliwość.