Category: Choroba

1. Depresja może być objawem przewlekłych zakażeń od łagodnych do umiarkowanych, zwłaszcza pasożytniczych (nie tylko duże organizmy żyjące w przewodach żółciowych, ale również mikroorganizmy zamieszkujące zagrożone tkanki). Wszystkie pasożyty mają swoje własne biorytmy i będą reagować na fazy księżycowe, słoneczne, żywieniowe żywiciela ludzkiego.... Z czasem mogą one budować mikrośrodowiska za pomocą swoich produktów ubocznych, które wspierają wiele gatunków. W trakcie interwencji człowieka (zmiany w diecie, interwencje farmakologiczne), niektóre pasożyty mogą wyjść poza swoje normalne środowisko i przetrwać całkiem szczęśliwie w swoich młodych postaciach (nawet rozmnażając się jako takie), aż będą mogły bezpiecznie powrócić do preferowanego przez siebie miejsca lęgowego. Rifing może zakłócić siedlisko obcego organizmu, zmuszając go do zwiększenia aktywności we własnej walce o przetrwanie. Depresja twój męża może być bardzo dobrą odpowiedzią na wściekliznę i przepływ obcego organizmu/działanie pasożytnicze. Zgadzam się z tobą, że jesteś na coś.

2. Tak, na pewno poleciłabym lewatywę dla Hexa - wspaniali ludzie z tych stron mi doradzali - poszli dziś po południu i natychmiast się poprawiła.

3. Uruchomcie uwalnianie endorfiny(ang. endorphin release).

4. Istnieje silna korelacja między ciężką depresją a infekcją patogenami z Borelioza - kiedy Spooky je zabije, może to spowodować, że ludzie poczują się gorzej. Stwierdziłem, że niektóre z bardziej zaawansowanych programów terapeutycznych nadal powodują, że reakcja na boreliozę umiera i czuje się gorzej.

5. Podobny rezultat miałem z Uspokojeniem dla mojej żony. To są te programy, które jej pomogły. Włączyłem też rezonans Schumanna.