Bazy danych Spooky2 są dostępne do aktualizacji zainstalowanej kopii Spooky2, bez konieczności pobierania pełnego 100 megabajtowego instalatora Spooky2. Z tym aktualizacjom bazy danych otrzymasz najnowsze, aktualne częstotliwości dla najnowszych szczepów pojawiających się wirusów.

Oto lokalizacja najnowszej, aktualnej bazy danych Spooky2: https://www.cancerclinic.co.nz/downloads.html

Link rozpoczynający się od bazy danych Base Pair (DNA & RNA) zawiera najnowsze szczepy COVID-19 lub SARS-CoV-2. Jest to baza danych, która pojawia się jako BP lub DNA w twoich poszukiwaniach programowych.

Link rozpoczynający się od Głównej Bazy Danych (ang. Main Database) zawiera główną bazę danych, w której znajdują się również programy koronavirusowe lub COVID-19. Jest to główna baza danych Spooky2, która zawiera programy ALT, BIO, CAFL, ETDFL, HC, KHZ, PROV, RIFE, VEGA, & XTRA.

Link rozpoczynający się od Spooky2 Presets posiada wszystkie najnowsze fabryczne Preset Spooky2, w tym najnowsze Presety COVID-19.

Poniżej znajdują się kroki do aktualizacji tylko baz danych:

  • Pobierz 2 linki opisane powyżej
  • Zamknij Spooky2
  • Uruchomić 2 instalatorów. Przejdź do folderu Downloads i kliknij dwukrotnie pliki, które właśnie pobrałeś.
  • Uruchom ponownie Spooky2

Aby mieć pewność, że zainstalujesz tylko te bazy danych, które są nowsze niż te, które masz, przejdź do zakładki Systems w oprogramowaniu Spooky2. Dla każdej bazy danych w sekcji Active Databases wyświetlana jest data bazy danych. Zobacz obrazek w piątym komentarzu poniżej. Pobierz tylko te bazy danych, które są nowsze niż te, które już masz.

Autor: Bryan Yamamoto