Jakie są zalety terapii PEMF

Oto tylko kilka sposobów, w jakie PEMF promuje dobre zdrowie:

  • Naturalne endorfiny Twojego ciała są stymulowane, zapewniając skuteczne łagodzenie bólu w przypadku zapalenia stawów i stawów, fibromialgii, bólu pleców i zesztywniającego zapalenia stawów kręgosłupa.
  • Pacjenci z chorobą Parkinsona, Alzheimera i Udaru odnoszą korzyści z uzdrawiającej energii PEMF.
  • Ludzie z migrenami, bezsennością, stresem, lękiem i fobiami zwykle odczuwają znaczną redukcję symptomów.
  • PEMF jest idealny do pobudzania regeneracji kości, poprawy gęstości kości i wspomagania odzyskiwania osteoporozy, zapalenia stawów, choroby zwyrodnieniowej stawów i złamań.
  • Tkanki miękkie, takie jak mięśnie, więzadła i skóra goją się szybciej.
  • Problemy z bólem nerwowym są całkowicie zredukowane lub całkowicie wyeliminowane.

PEMF jest jednym z najbezpieczniejszych sposobów na zapewnienie komórkom dodatkowej energii, aby przezwyciężyć problemy zdrowotne. Właśnie dlatego NASA używa PEMF do traktowania astronautów po ich powrocie na Ziemię.

W środowisku o zerowej grawitacji astronauci tracą tkanki mięśniowe. Ich gęstość kości również znacznie się zmniejsza. Zwykle nie są w stanie samodzielnie chodzić, a po powrocie na ziemię muszą być przewożone ze statku desantowego.

Dodając więcej do ich nieszczęść, naturalne, dające zdrowie pole magnetyczne Ziemi nie rozciąga się w przestrzeń kosmiczną. Kiedy astronauci wracają, zwykle cierpią z powodu zmęczenia, depresji i wielu innych objawów.

Ciało ludzkie jest jak bateria, a PEMF to idealny sposób na ożywienie, odmłodzenie i naładowanie. Jeśli PEMF jest wystarczająco dobre dla NASA, jest wystarczająco dobre dla Ciebie!

 

Jakie efekty ma PEMF na organizm

Terapia PEMF promuje naturalne uzdrowienie w twoim ciele, ponieważ jest wzorowane na własnym impulsie elektromagnetycznym Ziemi. Działa poprzez przepuszczanie prądu elektrycznego o niskiej częstotliwości przez miedzianą cewkę. To tworzy pole magnetyczne, które celuje w twoje ciało na poziomie komórkowym, aby stymulować metabolizm komórkowy.

Naładuje komórki twojego ciała, aby zwalczyć efekt Rouleaux i sprawić, by twoje komórki krwi swobodnie płynęły. To maksymalizuje zdolność twoich krwinek do wykonywania ich zadań, kiedy podróżują w twoich naczyniach włosowatych do narządów twojego ciała.

Zwiększa również ich powierzchnię, aby poprawić krążenie, natlenienie i nawodnienie. Jednocześnie znacznie zwiększa się zdolność komórkowa do wchłaniania składników odżywczych i usuwania toksyn z organizmu.

Powoduje to łańcuch odpowiedzi w ciele, prowadząc do poprawy zdrowia bez szkodliwych skutków ubocznych, często związanych z lekami na receptę.

Twoje narządy życiowe, takie jak płuca, wątroba, jelita i nerki, są w stanie pracować na optymalnych poziomach, ponieważ mają wystarczającą ilość tlenu i składników odżywczych, a toksyczne odpady są usuwane.

Oprócz tego, twoje mitochondria mogą pracować na optymalnym poziomie, ponieważ będą w środowisku tlenowym z wystarczającą ilością tlenu, aby wytworzyć 38 ATP dla każdej cząsteczki cukru, którą spożywasz.

 

Czy są jakieś negatywne efekty uboczne stosowania terapii PEMF?

Nie ma żadnych negatywnych skutków ubocznych stosowania terapii PEMF. Niezliczone badania naukowe dowiodły, w jaki sposób mogą zapewnić zadziwiające wyniki zdrowotne. Leczy liczne zaburzenia, choroby i urazy ... bez żadnych szkodliwych skutków ubocznych, często związanych z lekami na receptę i procedurami medycznymi.

To bezpieczny i naturalny sposób, aby dosłownie naładować swoje ciało. Czyni to poprzez kierowanie twojego ciała na poziomie komórkowym w celu stymulowania metabolizmu komórki i poprawy zdrowia.

 

Co powinienem czuć, gdy otrzymuję leczenie MiraMate PEMF?

Możesz czuć się ciepło w miejscu, w którym umieściłeś cewki. Nie poczujesz mrowienia, pulsowania czy czegokolwiek na skórze.

Jak długo urządzenie MiraMate PEMF odczuwa korzyści?

To zależy od tego, co leczysz. W przypadku ostrego bólu niektórzy ludzie natychmiast odczuwają ulgę po krótkim czasie używania. Zalecamy używanie przez co najmniej 1-2 godziny. W przypadku bólu przewlekłego należy stosować co najmniej pół godziny dziennie, aż do ustąpienia objawów. Nie ma maksymalnego czasu używania.

Jak często muszę używać urządzenia MiraMate PEMF?

Pełny cykl programów trwa około 30 minut. Urządzenie MiraMate PEMF jest całkowicie bezpieczne w użyciu - nie ma "maksymalnej dawki" lub ukrytego zagrożenia w wyniku nadmiernego użycia. W przypadku ostrego bólu należy go stosować przez 1-2 godziny. W przypadku bólu przewlekłego należy stosować co najmniej pół godziny dziennie, aż do ustąpienia objawów.