COVID-19 jest chorobą wywołaną przez ciężki ostry zespół oddechowy Koronavirus 2 (SARS-CoV-2). SARS-CoV-2 jest nowym koronawirusem, który nie został wcześniej zidentyfikowany. Wirus ten może rozprzestrzeniać się z człowieka na człowieka, a do jego przeniesienia dochodzi zazwyczaj w domach, miejscach pracy, gęsto zaludnionych obszarach lub szpitalach, itp.

Wirus ten jest wysoce zaraźliwy, nie istnieje szczepionka i nie ma skutecznych leków. Wskaźnik śmiertelności wynosi obecnie 3%. Osoby starsze są najbardziej narażone na śmierć z powodu infekcji.

COVID-19 jest skrytym wirusem i mutuje szybciej niż jakiekolwiek inne patogeny. BP baza danych Spooky2 wykorzystuje najnowsze częstotliwości RNA, aby bezustannie zabijać COVID-19. Jest aktualizowana prawie codziennie, aby utrzymać mutację COVID-19. To jest wersja 20200326.

Ten plik audio jest skierowany na częstotliwości COVID-19.

Prawa autorskie do tego audio należą do Spooky2. Proszę zacytować źródło, gdy umieszczasz ten plik audio gdzieś indziej. Ponadto, ten plik audio nie może być używany w celach biznesowych.

Uwaga: Tworzymy tutaj dźwięk o czystej częstotliwości, który nie zawiera żadnej muzyki, ponieważ muzyka zmniejszy efekt obróbki. Możesz więc poczuć, że nie ma dźwięku. Sugerujemy, abyś używał słuchawek dousznych lub słuchawek do słuchania i zwiększania głośności. Jeśli nadal nie słyszysz tej częstotliwości, prawdopodobnie nie jest w Twoim zakresie słyszalności.