Tryb Plazmowy

Jesteśmy dumni I szczęśliwi móc ogłosić, że wprowadziliśmy do naszej oferty Spooky Central (Jednostkę Centralną) Systemu Rife’a.

Opracowana dyskretnie przez dwa ostatnie lata, ta zdumiewająca maszyna ma to wszystko – super plazmę, PEMF (pulsujące pole magnetyczne), ultradźwięki I ulepszony tryb Kontakt.

Spooky Central

Z lewa na prawo: Spooky2-5M, Jednostka Centralna Spooky (Spooky Central), cewki PEMF (obecnie w ukompletowaniu jest pojedyncza cewka opracowana przez nas), przetwornik ultradźwiękowy, elektrody TENS, elektrody rurkowe (typowe dla zapperów)

Moduł PEMF wytwarza silne pole magnetyczne, podając na cewkę „piki” o napięciu 29 V pod koniec każdego impulsu.Te pola mają kształt sferyczny i rozciągają się na około 15 cm od cewki. Czyni to użycie cewki perfekcyjne w użyciu, jeśli znamy lokalizację problemu. PEMF jest przeznaczone do użycia wraz z lampą plazmową, ale można pola magnetycznego użyć także bez podłączonego generatora, przy czym nie wolno używać pola magnetycznego osobom z wszczepionym rozrusznikiem serca.

Moduł ultradźwiękowy oferuje dwie “szybkości”; ta “powolna” działa przy podziale częstotliwości generatora przez 256, zaś “szybka” przy jej podziale przez 16. Moduł ultradźwiękowy MOŻE być używany przez osoby z rozrusznikiem serca. Ponieważ dźwięk przenosi się dobrze w wodzie, a my jesteśmy wodę w około 70%, jest to następna bardzo wydajna metoda poddania ciała działaniu częstotliwości.

Metoda „kontakt”, jaką umożliwia “Centrala” Spooky jest czymś unikatowym. Jest w stanie spowodować odwracalną elektroporację komórek. Otwiera to ścianę komórkową patogenu czy komórki opanowanej przez raka wiele razy na sekundę przy użyciu pików napięcia 320 V. To otwarcie trwa zaledwie pół mikrosekundy (pół milionowej sekundy), umożliwiając emitowanym przez lampę plazmową częstotliwościom bezpośredni dostęp i zniszczenie szkodliwej zawartości komórek.

Jednakże, z powodu składowej magnetycznej związanej z pulsującym charakterem sygnału DC, ten tryb nie powinien być stosowany przez ludzi z rozrusznikiem serca.

Ale to lampa plazmowa Jednostki Centralnej (Spooky Central) jest tym, z czego jesteśmy najbardziej dumni. Jest to jedyne urządzenie o jakim wiemy, będące w stanie przenosić częstotliwości do 3 500 000 Hz (3.5MHz) bez potrzeby zbędnej o potencjalnie szkodliwej częstotliwości nośnej.

Wszystkie te możliwości mogą być używane jednocześnie, bądź niezależnie.

Wszystkie składniki użyte do budowy Spooky Central, w tym wytrzymała obudowa i obwody wewnętrzne, są jakości typowej dla wysokiej klasy sprzętu wojskowego. Czyni to urządzenie wyjątkowo odpowiednim do wymagających zastosowań klinicznych, badawczych jak również codziennego użycia w warunkach domowych.

Cena wynosi $1,500, zaś lampę plazmową nabyć można za dodatkowe $200.

Cena wynosi $1,500, zaś lampę plazmową nabyć można za dodatkowe $200. Zauważ, proszę, że do pracy urządzenie potrzebny jest generator częstotliwości Spooky2-5M. Zdecydowanie sugerujemy, aby nowi użytkownicy Spooky2 przemyśleli także zakup Spooky2 Essential kit per il cancro, Lyme, e Morgellons. Zawiera on dwa generator I wszystkie niezbędne akcesoria. Można wówczas używać jednego generator to sterowania Spooky Central, zaś drugi używany jest stale do detoksykacji I wsparcia w trybie zdalnym.

Spooky Central jest obecnie w wolnej sprzedaży:

Kup Spooky Central
Kup Spooky Plasma Tube

Ściągnij Przewodnik Użytkownika Spooky Central

Przejdźmy do Trybu Zdalnego…