Tryb Kontakt

Gdy dr Royal Rife opracowywał swoją technologię, używał trybu transmisji radiowej I konwencjonalnej anteny radiowej jako faktycznego nadajnika. Wkrótce zdał sobie sprawę, że lepsze rezultaty mógł osiągnąć używając lampy plazmowej do transmisji częstotliwości. W późniejszych latach rozważał dodanie sygnału DC (prąd jednokierunkowy) jako trybu transmisji częstotliwości z uwagi na fakt, że powodowało to zakłóceń lokalnych stacji radiowych.

Na nieszczęście dla ludzkości, nie doszło to do skutku, jako że mafia medyczno-farmaceutyczna, zagrożona utratą wszystkiego, rozpoczęła systematyczne niszczenie jego odkryć, firmy i reputacji jako naukowca. Jednak podstawy wiedzy o trybie Kontakt przetrwały.

Obecnie, entuzjaści Rife’a używają Maszyn pracujących w trybie Kontakt częściej, niż pracujących w innych trybach transmisji częstotliwości, i to z dobrego powodu, ponieważ jest to wysoce efektywny sposób poddawania ciała działaniu energii częstotliwości i szybkiego otrzymywania rezultatów.

Niektórzy podważają skuteczność trybu Kontakt powołując się na tzw. „skin effect” (efekt naskórkowy), który ma rzekomo uniemożliwiać głębokie penetrowania ciała przez sygnał przenoszący częstotliwości. Jednak tego typu opinie oparte są na braku zrozumienia, czym jest efekt “naskórkowy”.

 

Contact Mode

Spooky Hand Cylinders

W elektronice, zewnętrzna powierzchnia przewodnika elektrycznego – na przykład przewodu, nazywana jest “naskórkiem”. Odnosi się to do właściwości prądu przemiennego do przepływania głównie przez zbliżony do powierzchni obszar przewodu. Efekt ten jest tym wyraźniejszy, im wyższa jest częstotliwości tego prądu przemiennego, i w efekcie w miarę wzrostu częstotliwości sygnału, rośnie rezystancja przewodnika, pogarszając przewodzenie.

Chociaż ludzka skóra stanowi rezystancję dla przepływu prądu elektrycznego, to termin “efekt naskórkowy” nie może być mechanicznie przeniesiony na ciało ludzkie. Ciało ludzkie nie jest metalem (o ile skóra jest sucha, to wnętrze ciała, pełne elektrolitów, nieźle przenosi sygnał elektryczny, przynajmniej wzdłuż tkanki łącznej, i co ciekawe, wyższe częstotliwości przenikają nawet wnętrza komórek; a sytuacja jest jeszcze korzystniejsza, gdy mamy do czynienia z sygnałem o +100% offsecie – dopisektłumacza).

Stosując wystarczającą moc sygnału, dobrze zaprojektowana Maszyna Rife’a, stosująca sygnał jednokierunkowy ( typowy dla Zappera dr Clark – dopisek tłumacza) może dostarczyć energię częstotliwości głęboko do wewnątrz ciała, osiągając wszystkie organy. Kontrowersje wzbudza pytanie, czy energia ta osiągnie wewnętrzne powierzchnie organów “pustych wewnątrz”.Niektórzy badacze tematu twierdzą, że energia elektryczna sygnału DC nie musi tam faktycznie dotrzeć, ponieważ w pewien sposób zamienia się ona na energię akustyczną, która, wpływając na zewnętrzne części organu, przenosi się mechaniczne na wnętrze, dostarczając w ten sposób energii potrzebnych częstotliwości do wnętrza organy niejako mechanicznie.

Inni wolą polegać na odmiennej technice, zwanej plate-zapping, opracowanej przez dr Clark. Ponieważ jednak wymaga to zakupu dodatkowego wyposażenia, nie pójdziemy tym śladem. Szczerze mówiąc, nie jesteśmy przekonani, że to jest konieczne.

Co ważne, tryb Kontakt realizowany na dobrze zaprojektowanym i wykonanym Systemie Rife’a pracuje naprawdę dobrze, jeśli jednak wolisz podejście typu “zapięty na ostatni guzik”, zawsze możesz uciec się dodatkowo do trybu zdalnego oraz plazmowego, które głęboko penetrują całe ciało.

Spooky2 ma jeszcze jednego asa w rękawie. Plazma penetruje ciało głęboko ponieważ używa częstotliwości radiowej, zazwyczaj 3.1MHz lub 3.3MHz. Spooky2 umożliwia Ci dodanie częstotliwości radiowej wedle życzenia na Out2 (wyjście 2) generatora i użyć jej jako nośnika statycznego w trybie Kontakt.

Co więcej, możesz sobie zamiast tego wybrać nośnik dynamiczny, pozostający w relacji harmonicznej do podstawowej częstotliwości używanej w danym programie. Dodaje to dużo w kategoriach terapeutycznych do roli „transportowej” częstotliwości nośnej.

Korzystanie ze Spooky2 proste samo w sobie.

Każdy generator przychodzi wraz kablem, który ma łącznik BNC na jednym końcu (podłączanym do generatora) I dwa krokodylki o różnych kolorach na drugim końcu. Jeśli kupisz Spooky Hand Cylinders (zastaw elektrod rurkowych) z nierdzewnej stali chirurgicznej, po prostu wsuwasz otwarty krokodylek w otwór na kapturku każdej z dwu elektrod, i pozwalasz zacisnąć się krokodylkowi.

Jeśli posiadasz już elektrody zakończone wtyczkami bananowymi (lub nawet gołymi przewodami – dopisektłumacza), możesz kupić adapter BNC, jak na fotografii poniżej, za kilka dolarów. Taki adapter akceptuje wtyczki bananowe a także gołe końcówki kabla.

BNC Adapter

Przejściówka BNC

Można zakupić taki adapter w dobrym sklepie elektronicznym, lub przez Internet na eBay’u – qui.

Jeśli będziesz używać trybu Kontakt w poważnych eksperymentach, najlepszym wyborem dla Ciebie będzie nowszy generator Spooky2–5M. Oferuje on aż 20 V „peak to peak” (co oznacza 10 V napięcia dodatniego i tyleż ujemnego – dopiskiem tłumacza). Dal porównania, generator UDB1108S generuje 5 V, więc tu potrzebowałbyś zewnętrznego wzmacniacza aby z nim pracować. Spooky2 ma unikatowe wzmocnienie przebiegu sygnału (ponownie –pierwsze na świecie), co redukuje konieczność stosowania dodatkowego wzmacniacza.

Jeśli jednak wciąż chciałbyś więcej mocy, to za $15 kupisz Spooky Boost 2.0 (to przejściówka, płytka z kilkoma wmontowanymi adapterami BNC – dopisek tłumacza), który umożliwi Ci, przy wykorzystaniu obu wyjść generatora, uzyskanie poczwórnej mocy do wykorzystania w trybie Kontakt.

Przejdźmy do generatora Spooky2-5M…