Czego potrzebujesz

Pierwszą rzeczą, jakiej potrzebujesz do korzystania z Systemu Spooky2 jest komputer PC z systemem operacyjnym Windows 10, 8, 7, XP. Jeśli jednak chcesz używać generatorów UDB1108S jako elementów swojego wyposażenia, Twój wybór systemu operacyjnego ograniczony będzie do Windows 7 oraz XP, ponieważ nie napisano sterowników Windows 8. Nie zależy to niestety od nas, to jest całkowicie sprawa producenta generatorów..

Jeśli zechcesz przeprowadzać poważne eksperymenty, Twój komputer będzie pracował całą noc, ważne, abyś to zaakceptował.Niektórzy decydują się zakupić używany laptop lub tani netbook i niejako dedykują go Systemowi Spooky2. Można znaleźć takie na Amazonie i w ogłoszeniach o sprzedaży.

Jeśli używasz komputerów z systemem Mac czy Linux, to jeśli nie jesteś doświadczonym użytkownikiem, to lepiej dla Ciebie będzie, jeśli nabędziesz PC lub zakładając partycję Windows.To nie jest jak zainstalowanie edytora tekstu lub edytora filmów – Spooky2 jest wysoce wyspecjalizowanym programem komputerowym wymagającym możliwości komunikowania się z bardzo dużą prędkością z nawet 127 urządzeniami zewnętrznymi jednocześnie, i to jest prawdziwy „bieg przez płotki” próbować zrealizować te procesy w wirtualnej przestrzeni.

Jednak zaopatrujemy Cię w dokument, który poprowadzi Cię przez to wszystko, gdybyś zechciał spróbować. Z sekcji „Useful Documentation” (przydatna dokumentacja) ściągnij sobie “Spooky2 w systemie Linux lub Mac – tu.

OK więc, masz właściwy PC. Czego jeszcze potrzebujesz?

  1. Najważniejsze jest oprogramowanie Spooky2, które można za darmo pobrać tu.
  2. Generatore częstotliwości Spooky2-5M ($114.95).
  3. Dla optymalnej transmisji zdalnej będziesz potrzebował przystawki skalarnej Spooky Remote v1.1 dla każdego generatora ($38.00).
  4. Aby uzyskać poczwórną moc w trybie “kontakt” i podwójną moc w trybie zdalnym na jeden generator, oraz aby wytwarzać wysokiej jakości srebro koloidalne, będziesz potrzebował przystawki Spooky Boost 2.0 ($15).
  5. Do stosowania transmisji w trybie “kontakt” potrzebny jest zestaw elektrod – Spooky Hand Cylinders, cena $20.
  6. Opcjonalnie: tryb transmisji plazmowej wymaga stosowania urządzenia Spooky Central ($1,720 tym Spooky Plasma Tube).
  7. Opcjonalnie: zestaw do przeprowadzania bio-feedbacku – Spooky Pulse ($58).

Gdzie to kupić

Ponownie, nie wytwarzamy ani nie pakujemy podzespołów, nie sprzedajemy niczego, nie przyjmujemy zamówień ani nie załatwiamy zamówień.

Musisz zwrócić się bezpośrednio do Spooky2-Mall.com (linki poniżej).

Kupujesz generator I wszelkie akcesoria korzystając z następującego linku:

Kup komponenty Rife’a Spooky2

Kup najtańszy model generatora 5M – droższe modele generatora nie dodają niczego do tego, co oferuje oprogramowanie.

Podsumuj koszt elementów 1 – 6 powyżej i znaczy to, że masz do czynienia z najlepszym Systemem Rfe’a za $187.95.Jeśli dodasz przystawkę do przeprowadzania bio-feedbacku, wyniesie to w sumie $245.95. Ten zestaw użytkownika jest perfekcyjny dla większości eksperymentatorów.

SDodatkowe rozważania

Spooky2 ma jeszcze jednego asa w rękawie, coś, czego nie potrafią inne konwencjonalne urządzenia – jest to równoległe oddziaływanie na patogeny poprzez jednoczesne użycie więcej niż jednego generatora.

Praca nad pewnymi problemami, jak na przykład rak w późnym stadium, borelioza czy choroba Morgellonów, może być dzięki temu skuteczniejsza. Kiedy mamy do czynienia z różnorakimi organizmami, spotykamy się z faktem zawierania przez nich swoistych sojuszów opartych na relacjach symbiotycznych, co skutkuje pewną synergią, czyniącą oddziaływanie patogenów groźniejszym, niż miałoby to miejsce
w przypadku prostej sumy ich oddziaływań.

Patogeny mogą też dzielić się informacjami poprzez proces zwany quorum sensing (sygnalizator zagęszczenia- nazwa nie ugruntowana w języku polskim), polegającym na porozumiewaniu się bakterii z wykorzystaniem cząsteczek związków chemicznych. Skutkuje to zdolnością mikrobów do wymieniania się fragmentami DNA celem przekazywania zdolności do przetrwania.

Tak więc równoległa, skierowana przeciw patogenom akcja z użyciem paru generatorów jest rozwiązaniem tego problemu i jest skuteczniejsza niż z konwencjonalny, liniowy sposób postępowania. Daje to również realne korzyści w radzeniu sobie z rakiem.

Aby ułatwić wybór, nasz zespół koordynacyjny skompletował zestawy w następujący sposób:

Spooky2 Starter’s Kit:
Mamy tu generator, dwie różne przystawki zdalne Spooky Remotes i wszystkie akcesoria Spooky. Kosztuje $323.

Spooky2 Essential Kit for Cancer, Lyme, and Morgellons:
Mamy tu dwa generatory, trzy przystawki Spooky Remotesi wszystkie akcesoria Spooky. Kosztuje $496.

Spooky2 Advanced Kit for Cancer, Lyme, and Morgellons:
Mamy tu cztery generator, pięć przystawek Spooky Remotes i wszystkie akcesoria Spooky. Kosztuje $842.

Spooky2 Colloidal Silver Kit:
Mamy tu przystawkę Spooky Boost 2.0 oraz dwie srebrne (99.99%) różdżki o długości 300 mm I średnicy 2,5 mm każda. Koszt: $43.

Dołącz do Forum…