Kup akcesoria

Można bardzo rozszerzyć i wzmocnić możliwości Spooky2 dodając wszystkie poniższe akcesoria.

Czy chcesz szukać częstotliwości wskazujące na odchylania od normy w organizmie, zastosować super-doładowanie transmisji zdalnej, czy po prostu dodać zestaw elektrod rurkowych do zastosowania w trybie „Kontakt”, Spooky2 Ci to umożliwi.

Spooky Pulse

Spooky Pulse

Znalezienie w ciele częstotliwości korespondujących z wirusami, bakteriami i pasożytami jest bardzo proste z użyciem tego małego urządzenia. Podłącz Spooky Pulse (Przystawkę do Biofeedbacku) doportu USB komputera, a zaczep z diodami podczerwieni do ucha, lub, jeśli zdecydowałeś się na zakup wersji przeznaczonej do założenia na palec, przymocuj zaczep do palca. Naciśnij któryś czerwony przycisk Kanału w Spooky2 aby otworzyć odpowiedni Panel Kontroli. Wprowadź zakres częstotliwości, jaki chcesz zbadać, w okienka częstotliwości Start i Finish. Następnie wprowadź Initial Step Size (Początkowy Rozmiar Kroku) do wyszukiwania, liczbę miejsc po przecinku określającą pożądaną przez Ciebie dokładność, ilość „trafień” jaka Cię interesuje, i w końcu kliknij przycisk Start. .

Teraz weź elektrody, połóż się, zamknij oczy i kompletnie się zrelaksuj. Spooky2 zbada reakcje Twojego ciała przemiatając zakres częstotliwości, jaki wybrałeś, rejestrując wszelkie “trafienia” I echa. Po zakończeniu przemiatania, automatycznie dokonuje przemiatania wokół zarejestrowanych “trafień” aby znaleźć dokładniejsze częstotliwości, czyli te, które powodują najwyraźniejsze reakcje.Te częstotliwości są rejestrowane w pamięci, i możesz, jeśli zechcesz, zapisać je we własnym pliku użytkownika po zakończeniu skanowania.

W celu przeprowadzenia bio-feedbacku (sczytania biologicznej reakcji zwrotnej) nie musisz używać trzymanych w dłoniach elektrod rurkowych, możesz z powodzeniem użyć Spooky Remote (Przystawka Zdalna) bądź lampy plazmowej.

Przeciętny czas trwania sesji bio-feedbacku to 30-60 min, i otrzymujesz indywidualny zestaw częstotliwości użytkownika, umożliwiający Ci eksperymentowanie z anomaliami wykrytymi podczas skanowania Twojego ciała.

Ukompletowanie Przystawki Zdalnej Spooky Pulse zawiera potrzebne okablowanie, jak również instrukcję w formie pliku pdf.

SZCZEGÓŁY I ZAKUP

ŚCIĄGNIJ INSTRUKCJĘ

Spooky Remote
Spooky Remote MN
Spooky Remote BN

Oto, jakmożna generować fale skalarne. Nie trzeba stosować cewek Mobiusa – wszystko, czego potrzebujemy, to para dwu-warstwowych cewek planarnych ułożonych jak kanapka, następnie silne wzmocnienie pola magnetycznego (więcej niż 12 000 razy) przez zastosowania super silnego okrągłego magnesu neodymowego. Zawiń próbkę DNA w papierową taśmę maskującą (może to być np. żółta taśma malarska – dopisek tłumacza), wsuń ją w „kanapkę” (szczelinie między cewkami planarnymi) tak, aby umiejscowiona była pod magnesem i przygotuj się na zdziwienie spowodowane mocą pola skalarnego.

Dostępne są dwie wersje Spooky Pulse. Wersja Magnetic North (Północ Magnetyczna, poduszeczka osłaniająca magnes w kolorze czarnym) szybciej unieszkodliwia patogeny ale nie jest odpowiednia do długotrwałego używania. Wersja Bio- North (Północ Biomagnetyczna, poduszeczka osłaniająca magnes w kolorze białym) jest odpowiednia do długotrwałego użycia celem wspomagania funkcji wspomagających zdrowie organizmu, regeneracji, choć także neutralizuje patogeny.

Kalibracja jest bardzo łatwa. W przypadku UDB1108S pokręcasz pokrętłem OFFSET aż obie diody na Spooky Pulse świecą równie jasno, i to wszystko. Nie trzeba multimetru. W przypadku generatora Spooky2–5M nie ma potrzeby kalibracji, jako że załatwia to oprogramowanie Spooky2.

Przystawki Spooky Pulse są znacznie potężniejsze, niż własnoręcznie zrobione przystawki DNA Holders używane na samym początku przygody ze Spooky.

Przystawki Spooky Remote wynoszą DNA transmisję fal skalarnych na wyższy poziom.

Oba rodzaje przystawek przychodzą w pełni zmontowane, wraz z 50 cm kablem BNC i instrukcją w formie pliku pdf.

SZCZEGÓŁY I ZAKUP

ŚCIĄGNIJ INSTRUKCJĘ

Spooky Boost 2.0

Spooky Boost 2.0

Ta sprytna przejściówka podłączana jest do obu wyjść Twojego generatora Spooky2-5M, i zaopatrzona jest w pięć wyjść realizujących różne funkcje.

Wyjścia Out 1 oraz Out 2 podają sygnał nieprzetworzony generatora. Można ich użyć aby podłączyć dwa zestawy elektrod jeśli chcemy używać urządzenia w trybie „Kontakt”, przy czym jeden zestaw może być, jeśli zechcemy, elektrodami do rąk, a drugi na stopy (footplates). Jest też możliwe podłączenie oryginalnego kabla Spooky Boost (jak rozumiem, z użyciem dwójników BNC – dopisek tłumacza) aby otrzymać dwa dodatkowe wyjścia, ale amplituda będzie dzielona; nie rekomendujemy tego.

Wyjście Colloidal Silver (Srebro koloidalne) ma dodatkowe komponenty w obwodzie, mieszając I przetwarzając zsumowane wyjścia generatoradla optymalnego wytwarzania bardzo wysokiej jakości srebra koloidalnego. Można także użyć tego wyjścia do podłączenia pojedynczego zestawu elektrod do zabiegu w trybie “Kontakt” (np. używając elektrod Spooky Hand Cylinders).

Wyjście BN jest skonfigurowane do podłączenia doń przystawki Spooky Romote v.1.1 Bio-North, podczas gdy Spooky Remote MN podłączamy do wyjścia MN.

Dlaczego warto tego używać? Cóż, Spooky Boost 2.0 może czterokrotnie zwiększyć moc sygnału w trybie “Kontakt”. W trybie zdalnym (czyli z wykorzystaniem Spooky Remote),przystawka Spooky Boost 2.0 umożliwia zmieszanie dwu przebiegów sygnałów/częstotliwości i transmitować przebieg wynikowy poprzez jedną przystawkę zdalną, Spooky Remote. Umożliwia Ci to korzystanie z programów, które kiedyś potrzebowały dwu Spooky Remote – z użyciem tylko jednej z nich, co oznacza podwojenie mocy i efektywności transmisji.

Dla osób korzystających z Trybu Plazma, dodatkowa moc jaką dostarcza przystawka Spooky Boost 2.0 może oznaczać możliwość bezpośredniego wysterowania niektórych wzmacniaczy.

SZCZEGÓŁY I ZAKUP

ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, ZAJRZYJ DO INSTRUKCJI SPOOKY2

Spooky Hand Cylinders

Spooky Hand Cylinders

Elektrody, które przychodzą z wieloma Maszynami Rife’a są wykonane z miedzi klasy przemysłowej lub rurek ze stali nierdzewnej. Spooky Hand Cylinders idą „o milę dalej” – te elektrody są wykonane z wysokiej jakości stali chirurgicznej używanej do implantów. Dzięki temu bardzo małe ilości jonów przechodzących przez skórę są całkiem nieszkodliwe i bezpieczne. Cóż, jak mówią, prawdziwa wartość leży w szczegółach.

Zestaw Spooky Hand Cylinders składa się z dwu elektrod. Po prostu wsuń otwarte krokodylki kabla BNC – krokodylki w małe otwory na zakończeniu elektrod i puść te krokodylki; zacisną się one tworząc pewne połączenie.

Zauważ proszę, że Spooky Hand Cylinders są efektywniejsze, gdy używamy ich z generatorami Spooky2–5M, gdyż generatory te mają znacznie wyższą moc wyjściową sygnału. Generator UDB1108S naprawdę potrzebuje wzmacniacza zewnętrznego, ponadto istnieje niebezpieczeństwo jego uszkodzenia, gdy zewrzemy wyjście przez dłuższą chwilę podczas pracy generatora. Generator Spooky2–5M ma zabezpieczenie przeciwzwarciowe.

SZCZEGÓŁY I ZAKUP

ŚCIĄGNIJ INSTRUKCJĘ

Spooky Radionics

Spooky Radionics

Jesteśmy dumni mogąc zaprezentować najnowszy potężny dodatek do naszej rodziny produktów Spooky2 – Spooky Radionics. To piękne, kompaktowe urządzenie zostało specjalnie dla nas zaprojektowane przez brytyjską firmę rzemieślniczą Berkana LAbs, posiadającą historię budowania wspaniałych i eleganckich urządzeń radionicznych.

Współpracując z generatorem Spooky2-5M, Spooky Radionics może być używane do leczenia i diagnostyki. Może działać podobnie jak przystawka skalarna Spooky Remote, gdy użyjesz DNA na płytce Output (wyjście), używając energii skalarnej. Ale możliwości tego urządzenia są znacznie większe. Można transmitować generować sygnały o określonych częstotliwościach niejako oznaczając je radionicznie – dokonując ustawień przy pomocy trzech pokręteł urządzenia. Można następnie dodać dowolne pożądane / lecznicze substancje – lub energię kryształów – umieszczając je na płytce Input (wejście). Urządzenie Spooky Radionics odkryje te energie i uwzględni je w wynikowym sygnale wyjściowym.

Nie jesteś tu jednak ograniczony do transmitowania poprzez DNA. Możesz umieścić buteleczkę napełnioną wodą destylowaną z zakraplaczem na płytce Out i „oznaczyć / nasycić” ją częstotliwościami i ich ewentualną modulacją, a ponadto, dodatkowo czymkolwiek, co umieścisz na płytce Input urządzenia. Możesz także używać tej metody do kopiowania, klonowania dowolnych leczniczych substancji (remediów) wedle własnego uznania. Nie musisz używać środków stosowanych doustnie, możesz po prostu w zamian zaprogramować leczniczy kryształ i nosić go ze sobą.

Można też diagnozować poprzez umieszczanie próbki DNA na płytce Input, a następnie pokręcanie pokrętłami I jednoczesne używanie wahadełka bądź używania płytki Output w celu pocierania palcem aby znaleźć punkt dostrojenia (osoby, które czytały o Maszynie Hieronimusa, będą wiedziały, o co chodzi – dopisek tłumacza). Gdy znalazłeś już odpowiednie pozycje pokręteł dla swojego problemu, łatwo możesz dokonać odpowiedniego odwrócenia go, i transmitować otrzymane w wyniku tego procesu „remedium” poprzez DNA w celu rozwiązania problemu.

Urządzenie Spooky Radionics daje takie możliwości, że tylko Twoja własne wyobraźnia I inicjatywa mogą stanowić ograniczenie.

W 2016 ukaże się nasz najnowszy dodatek; urządzenie Spooky Radionics z 12 pokrętłami, a ponadto sporo dodatków, które zintensyfikują moc, funkcjonalność i wartość.

SZCZEGÓŁY I ZAKUP

ŚCIĄGNIJ INSTRUKCJĘ

Spooky2 Kits

Aby uprościć Twój wybór, oferujemy cztery różne zestawy, zerknij na fotografie poniżej:

Spooky2 Kits

Od lewa na prawo: Spooky2 Starter’s Kit (zestaw dla początkujących), Spooky2 Essential Kit (zestaw zasadniczy do stosowania w przypadku raka, boreliozy, i choroby Morgellonów), SpookyAdvanced Kit (zestaw zaawansowany zasadniczy do stosowania w przypadku raka, boreliozy, i choroby Morgellonów)

Spooky2 Starter’s Kit: Przychodzi z jednym generatorem częstotliwości, dwoma przystawkami zdalnymi Spooky Remote i wszelkimi innymi akcesoriami oprócz Spooky Radionics (plus inne, nie wymienione na tej stronie). Zerknij tu, lub kliknij odpowiedni obrazek.

Spooky2 Essential Kit for Cancer, Lyme, and Morgellons: Zawiera dwa generatory, trzy przystawki zdalne Spooky Remote i inne akcesoria oprócz Spooky Radionics (plus inne, nie wymienione na tej stronie).Zerknij tu, lub kliknij odpowiedni obrazek.

Spooky2 Advanced Kit for Cancer, Lyme, and Morgellons: Zawiera cztery generatory, pięć przystawek zdalnych Spooky Remote i inne akcesoria oprócz Spooky Radionics (plus inne, nie wymienione na tej stronie).Zerknij tu, lub kliknij odpowiedni obrazek.

Spooky2 Colloidal Silver Kit: (zestaw do wytwarzania srebra koloidalnego) zawiera przystawkę Spooky Boost 2.0 oraz dwie różdżki o średnicy 2,5 mm i długości 300mm, z certyfikowanego srebra o czystości 99,99%. Zobacz to tu.

Przejdź do Czego potrzebujesz…